Ikano Bank konsekwentnie od początku działalności w Polsce realizuje swoją misję ułatwiania życia wielu ludziom. Robi to m.in. oferując kredyt ratalny na zakupy w sklepach IKEA. Jednak w ofercie banku znajdziemy także wygodny kredyt gotówkowy na dowolny cel do 150 000 zł. Można o niego wnioskować bezpośrednio w banku lub u wybranych pośredników finansowych. Wśród nich jest pierwsza w Polsce platforma kredytowa Bancovo, która skupia banki i firmy pożyczkowe.

Bank doceniany przez klientów

Ikano Bank Polska jest częścią szwedzkiej grupy Ikano, stworzonej przez twórcę IKEA. Polski oddział banku od 2010 roku udziela kredytu ratalnego na zakupy w sklepach stacjonarnych IKEA i na IKEA.pl, pomagając spełniać marzenia o pięknych i funkcjonalnych wnętrzach. Klienci robiący zakupy w szwedzkiej sieci sklepów od lat zadowoleni są z jakości obsługi banku. W 2021 roku potwierdziło to aż 93% klientów w corocznym badaniu przeprowadzonym przez niezależną agencję badawczą Nepa.

Naturalnym stało się wyjście z ofertą do klientów, którzy potrzebują finansowania swoich innych potrzeb. Od 2020 roku Ikano Bank oferuje także kredyt gotówkowy, który można przeznaczyć na dowolny cel. Zakup samochodu, remont mieszkania, a może wakacje w wymarzonym miejscu? Wszystko to można sfinansować kredytem gotówkowym do 150 000 zł na dowolny cel.

Kredyt gotówkowy Ikano Banku w Bancovo

O kredyt gotówkowy w Ikano Banku można zawnioskować bezpośrednio w banku lub u współpracujących z nim pośredników finansowych. Jednym z nich jest właśnie Bancovo, pierwsza w Polsce platforma pożyczkowa, która daje możliwość porównania ofert sprawdzonych banków i firm pożyczkowych. Należy podkreślić także, że proces wnioskowania i podpisania umowy w Ikano Banku jest całkowicie zdalny, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Jak potwierdza Bartosz Jamróz, Head of Direct to Customer w Ikano Banku: – Bancovo i Ikano Bank łączy ten sam cel ułatwianie życia ludziom. Nawiązanie współpracy z tak innowacyjną firmą jest częścią naszej strategii, którą konsekwentnie realizujemy od 2010 roku. Jest to duży sukces, który pozwoli rozszerzać naszą obecność w kanałach online i docierać do szerszego grona odbiorców. Już teraz, dzięki rozbudowanej sieci partnerów, jesteśmy w stanie dotrzeć z naszą ofertą kredytu gotówkowego do klientów niemal w każdym zakątku Polski. Chcemy się dalej rozwijać i podnosić znajomość Ikano Banku wśród klientów!

Jak dodaje Przemysław Szczepaniak Head of Sales w  Bancovo: – Naszym celem od początku powstania platformy jest umożliwienie klientom korzystanie z ofert zaufanych banków i firm pożyczkowych w wygodny dla nich sposób. Dzięki takiemu podejściu klient dostaje możliwość pozyskania środków na realizację swoich planów bez  koniecznościwychodzenia z domu.W naszą strategię doskonale wpisuje się oferta Ikano Banku z atrakcyjnym produktem kredytowym i w 100% zdalnym procesem.   Cieszymy się, że dzięki nawiązanej współpracy z Ikano Bankiem oferta kredytowa na platformie Bancovo jest bardziej atrakcyjna i daje klientom paletę możliwości w realizacji ich potrzeb.   

Dlaczego warto wziąć kredyt gotówkowy Ikano Banku?

Główne atuty kredytu gotówkowego oferowanego przez polski oddział Ikano Banku to proste zasady, wygoda, szybka decyzja kredytowa oraz zdalne podpisanie umowy przy pomocy platformy Autenti.

Warto zwrócić uwagę na inne zalety oferty:

  • stałe oprocentowanie, dzięki któremu wysokość raty nie zmienia się przez cały okres spłaty,
  • wysoka kwota kredytu, czyli aż 150 000 zł,
  • możliwość rozłożenia spłaty nawet na 10 lat,
  • szeroki wachlarz akceptowanych źródeł dochodu,
  • potwierdzenie źródeł dochodu dokumentami w wersji elektronicznej,
  • podpisanie umowy bez wychodzenia z domu,
  • krótka umowa napisana zrozumiałym językiem.

Wysokość raty dla różnych kwot kredytu oraz okresów kredytowania można sprawdzić w kalkulatorze na stronie ikanobank.pl/kredyt-gotowkowy.

Jak skorzystać z kredytu gotówkowego w Ikano Banku?

Kredyt Ikano Banku na dowolny cel do 150 000 zł jest dostępny dla klientów indywidualnych po pozytywnej weryfikacji zdolności kredytowej. Wniosek o kredyt gotówkowy można złożyć:

  • telefonicznie pod numerem telefonu 22 43 15 600 (w godz. 8:00-15:00) lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie banku (tylko w przypadku obecnych lub byłych klientów banku),
  • korzystając z usług partnerów finansowych (pełna lista dostępna jest na stronie Ikano Banku).

Więcej informacji o kredycie gotówkowym Ikano Banku można znaleźć na stronie https://ikanobank.pl/kredyt-gotowkowyikanobank.pl/kredyt-gotowkowy.

Ikano Bank należy do założonej przez twórcę IKEA Grupy Ikano, która prowadzi działalność w Europie, Azji i Ameryce Środkowej. Proponowane przez bank rozwiązania finansowe wyróżniają się prostotą i wygodą. Wynika to ze szwedzkich korzeni oraz misji, jaką jest ułatwianie codziennego życia wielu ludziom, żeby mogli skupić się na tym, co naprawdę ważne. Ikano Bank Oddział w Polsce od 2010 roku pomaga spełniać marzenia o funkcjonalnych i pięknych wnętrzach, umożliwiając zakupy na raty w sklepach IKEA. W swojej ofercie ma również Kartę Kredytową IKEA Family, Raty Eko na fotowoltaikę z oferty IKEA i E.ON Foton oraz kredyt gotówkowy na dowolny cel.

Więcej na ikanobank.pl.

Kategorie: Finanse